Metāla lāzergriešanas process

Pateicoties lāzergriešanas tehnoloģijai, lāzergriešana tiek arvien plašāk izmantota, un arī piemērotu materiālu skaits pieaug. Tomēr dažādiem materiāliem ir atšķirīgas īpašības, tāpēc arī lāzergriešanas aspekti atšķiras. Lāzergriešanas nozarē zelta lāzers jau daudzus gadus ir bijis populārs, un pēc ilgstošas ​​nepārtrauktas prakses ir apkopoti dažādi lāzergriešanas apsvērumi.

Konstrukciju tērauds
Griešanas procesā ar skābekli var iegūt labākus rezultātus. Izmantojot skābekli kā procesa gāzi, griešanas mala nedaudz oksidēsies. Ja loksnes biezums ir 4 mm, spiediena griešanai var izmantot slāpekli. Šajā gadījumā griešanas mala neoksidēsies. Ja plāksnes biezums ir 10 mm vai vairāk, apstrādājot sagataves virsmu ar lāzeru un izmantojot īpašas plāksnes, to apstrādājamās detaļas virsmas apstrādei var iegūt labāku rezultātu.

Nerūsējošais tērauds
Nerūsējošā tērauda griešanai nepieciešams izmantot skābekli. Oksidācijas malas gadījumā tam nav nozīmes, slāpekļa izmantošana neoksidējošas un bezatratētas malas iegūšanai nav nepieciešama atkārtota apstrāde. Perforētās plāksnes pārklāšana ar plēvi nodrošinās labākus rezultātus, nemazinot apstrādes kvalitāti.

Alumīnijs
Neskatoties uz augsto atstarošanas spēju un siltumvadītspēju, var griezt alumīniju, kura biezums ir mazāks par 6 mm. Tas ir atkarīgs no sakausējuma veida un lāzera iespējām. Griešanas laikā ar skābekli griešanas virsma ir raupja un cieta. Griešanas laikā ar slāpekli griešanas virsma ir gluda. Tīra alumīnija griešana ir ļoti sarežģīta tā augstās tīrības dēļ. Alumīniju var griezt tikai tad, ja iekārta ir uzstādīta uz "atstarojuma absorbcijas" sistēmas. Pretējā gadījumā tā sabojās atstarojošās optiskās sastāvdaļas.

Titāns
Titāna loksne ar argona gāzi un slāpekli kā procesa gāzi griešanai. Citi parametri var attiekties uz niķeļa-hroma tēraudu.

Varš un misiņš
Abiem materiāliem ir augsta atstarošanas spēja un ļoti laba siltumvadītspēja. Misiņa griešanai ar biezumu, kas mazāks par 1 mm, var izmantot slāpekli, vara griešanai ar biezumu, kas mazāks par 2 mm, var izmantot griešanai paredzētu gāzi, procesa gāzei jābūt skābeklim. Sistēmā uzstādītie materiāli "atstarošanas absorbcija" nozīmē, ka tie var griezt varu un misiņu. Pretējā gadījumā tie sabojās atstarojošās optiskās detaļas.

Sintētisks materiāls
Samazinot bīstamu un potenciāli bīstamu vielu emisijas, jāpatur prātā sintētisko materiālu griešana. Var apstrādāt sintētiskos materiālus: termoplastikus, termoreaktīvus materiālus un sintētisko gumiju.

Organiskās vielas
Visos organismos pastāv gan ugunsgrēka riska samazināšana (ja procesa gāze ir slāpeklis, gan saspiests gaiss var tikt izmantots kā procesa gāze). Koksni, ādu, kartonu un papīru var griezt ar lāzeru, griešanas asmenis var apdegt (brūnēt).

Ar dažādiem materiāliem, dažādām vajadzībām, izmantojot vispiemērotāko palīggāzi un apstrādes tehnoloģiju, tiks sasniegti vislabākie rezultāti.

Saistītie produkti

Atstājiet savu ziņojumu:

WhatsApp +8615871714482