Kad lāzers satiekas ar 3D?

Kadlāzerssatiekas ar 3D. Kādi augsto tehnoloģiju produkti parādīsies? Redzēsim.

3D lāzergriešanaun metināšana

Kā augstākās klases tehnoloģijalāzera pielietojumsTehnoloģija, 3D lāzergriešanas un metināšanas tehnoloģija ir plaši izmantota automobiļu rūpniecībā; piemēram, automašīnu detaļās, automašīnu virsbūvēs, automašīnu durvju rāmjos, automašīnu bagāžniekā, automašīnu jumta paneļos utt. Pašlaik 3D lāzergriešanas un metināšanas tehnoloģija atrodas dažu uzņēmumu rokās pasaulē.

3D lāzera attēlveidošana

Ir ārvalstu institūcijas, kas ir ieviesušas 3D attēlveidošanu, izmantojot lāzertehnoloģiju; tā var parādīt stereo attēlus gaisā bez jebkāda ekrāna. Ideja ir tāda, ka objekti tiek skenēti ar lāzera staru, un atstarotais gaismas stars tiek atstarots atpakaļ, veidojot attēlu caur gaismu ar atšķirīgu izkliedes secību.

lāzera tiešā strukturēšana

Lāzera tiešo strukturēšanu saīsināti sauc par LDS tehnoloģiju. Tā dažu sekunžu laikā projicē lāzera staru uz trīsdimensiju plastmasas ierīču formēšanas, veidojot aktīvu shēmas rakstu. Mobilo tālruņu antenu gadījumā, izmantojot lāzertehnoloģiju, tā veido metāla rakstu formēšanas plastmasas kronšteinos.

Mūsdienās LDS-3D marķēšanas tehnoloģija tiek plaši izmantota 3C produktu, piemēram, viedtālruņu, ražošanā. Ar LDD-3D marķēšanas palīdzību var marķēt mobilo tālruņu korpusu antenu sliedes; tā var arī radīt 3D efektu, lai maksimāli ietaupītu tālruņa vietu. Tādā veidā mobilos tālruņus var padarīt plānākus, maigākus, ar lielāku stabilitāti un triecienizturību.

3D lāzera gaisma

Lāzera gaisma ir pazīstama kā visspilgtākā gaisma. Tai ir plašs apgaismojuma diapazons. Dažāda viļņa garuma lāzeri var attēlot dažādas krāsas. Piemēram, lāzers ar viļņa garumu 1064 nm attēlo sarkanu krāsu, 355 nm — violetu, 532 nm — zaļu krāsu utt. Šī īpašība var radīt foršu skatuves lāzera apgaismojuma efektu un piešķir lāzeram vizuālu vērtību.

lāzera 3D drukāšana

Lāzerprinteri 3D ir izstrādāti, pamatojoties uz plaknes lāzerdrukas tehnoloģiju un LED drukas tehnoloģiju. Tie izveido 3D objektus pavisam citādā veidā. Tie integrē plaknes drukas tehnoloģiju ar rūpnieciskās liešanas tehnoloģiju. Salīdzinot ar pašreizējo 3D drukas tehnoloģiju, tie var ievērojami palielināt drukas ātrumu (10–50 cm/h) un precizitāti (1200–4800 dpi). Tie var arī izdrukāt daudzus produktus, ko nevar izgatavot ar 3D printeriem. Tas ir pavisam jauns produktu ražošanas veids.

Ievadot projektēto produktu 3D datus, lāzera 3D printeris var izdrukāt jebkuras sarežģītas rezerves daļas, izmantojot slāņu sintēzes tehnoloģiju. Salīdzinot ar tradicionālajām amatniecības metodēm, piemēram, veidņu ražošanu, līdzīgu produktu svaru, ko ražo ar lāzera 3D printeri, var samazināt par 65%, bet materiālu ietaupījumu – par 90%.

Saistītie produkti

Atstājiet savu ziņojumu:

WhatsApp +8615871714482